درباره دکتر بهرام بادامچی - جراح زیبایی بینی

ایشان در شهر ارومیه متولد شد و دیپلم خود را در سال 65 اخذ نمود و با سهمیه آزاد در همان سال وارد دانشگاه تهران شد ودر رشته پزشکی عمومی به تحصیل پرداخت. ایشان در سال 1372 با رتبه ممتاز فارغ التحصیل شد و در سال 1379 تخصص خود را در زمینه گوش و حلق و بینی و جراحی پلاستیک از دانشگاه تهران گرفت.


در کارنامه ایشان بیش از 3000 مورد عمل جراحی رینوپلاستی و جراحی پلاستیک بینی دیده می شود. ایشان جز انجمن های رینولوژی ایران و انجمن تحقیقات رینولوژی می باشند و با توجه به شرکت در کنفرانس ها و کنگره های بین المللی متعدد در ایران و اروپا از آخرین متدهای مربوط به جراحی در این رشته برای حفظ رضایتمندی بیماران با حفظ عملکرد طبیعی عضو بهره می برند.

سابقه کاری :


ایشان مدت کوتاهی در قائم شهر به طباطت پرداخته و بعد از آن 7 سال را در استان کهکیوله و بویر احمد و مناطق محروم در خدمت هم میهنان بوده اند.

از سال 1386 در تهران و در بیمارستان های بهمن (واقع در شهرک غرب) و بیمارستان ابن سینا ( واقع در آریا شهر) و بیمارستان 501 ارتش و کلینیک بهگر توان و ارم و فرجام فعالیت داشته اند.

در بیمارستان های خیریه غیاثی و بیمارستان ضیائیان وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز به مدت 3 سال سابقه فعالیت دارند.

مطب اصلی واقع در گیشا نبش خیابان بیستم ساختمان 169 واحد 6 می باشد که ایشان در روزهای زوج از ساعت 6 الی 9 در خدمت مراجعه کنندگان خواهند بود. در ضمن برای دریافت نوبت نیز می توانید از قسمت روزو اینترنتی در همین سایت استفاده نمایید

.
مقدمات پذیرش بیماران برای جراحی زیبایی بینی :

ابتدا با مراجعه به قسمت گالری همین سایت از عکس های قبل و بعد از عمل بیماران دیدن کنید. سپس برای مشاوره اولیه وقت قبلی گرفته و به مطب مراجعه نمایید. این نکته را یادآور می شویم که مشاوره جلسه اول رایگان میباشد.

در معاینه اولیه نظر بیمار در رابطه با بینی خودش پرسیده شده و سپس با امکانات نرم افزاری عکس بیمار در مطب گرفته شده و طراحی اولیه با حفظ نظر بیمار در حد مقدور انجام می گیرد. در جلسه دوم بیمار باید آزمایشات درخواستی و فتو گراف را از آتلیه تهیه نموده و در برخی موارد نیاز به عکس CT اسکن نیز خواهد بود. در نهایت زمان عمل و بیمارستان تعیین شده و قرار عمل گذاشته می شود.
مقدمات عمل برای پذیرش بیماران جهت عمل جراحی سینوزیت

ابتدا در مطب با دستگاه آندوسکوپی بینی بیمار را معاینه نموده و تشخیص بیماری صورت می گیرد و در صورت لزوم عکس CT اسکن نیز درخواست خواهد شد. لازم بذکر است هیچ برشی روی صورت داده نمی شود و در عین حفظ عملکرد طبیعی بینی اشکالات مربوطه با وسایل ظریف پیچیده ، آندوسکوپ و دستگاه Shaver برطرف می شود.

---