Site-Logo

چه کسانی کاندیدهای مناسب برای جراحی زیبایی بینی هستند؟

عمل جراحی زیبایی بینی در مواردی که بیمار دچار مشکل تنفسی بوده و سابقه ضربه به بینی را داشته باشد به طوری که ظاهر بینی نیز دچار انحراف شده باشد توصیه میگیردد ساختمان بینی شبیه یک سه پایه است که یک پایه آن را تیغه بینی می سازد و دو پایه دیگر را دیواره های خارج بینی تشکیل میدهد . در موراد انحراف شدید داخل بینی بدون دست کاری ظاهر بینی و شکستن ایتخوان های بینی نتیجه عمل مطلوب نخواهد شد . طبیعتا اگر عمل سپتو پلاستی (عمل تیغه بینی) و عمل جراحی ظاهر بینی ( زیبایی ) در یک جلسه انجام شود . غضروف های به دست امده از تیغه بینی در حین عمل برای باز سازی ظاهر بینی همزمان استفاده خواهد شد .

تزریق ژل

ابتدا کاربرد تزریق ژل در پوست : مهمترین کاربرد ژل در پوست پر کردن چین ها وچاله های عمیق در پوست است مثلا خطوط خنده یا خطوط عمیق در ناحیه اخم و گاها چین های عمیق در اطراف چشم و برای گونه گذاری خصوصا خانم هایی که دچار لاغری صورت هستند یا صورت نسبت به بدن لاغر تر است و ناحیه گونه و طرفین صورت انها لاغرتروگودتراست.

بوتاکس

اداره غذا و داروی امریکا استفاده از بوتاکس در ناحیه گلابلا ، یا خط اخم بین دو ابرو را تایید کرد . این اداره داده های مربوط به سایر نواحی صورت را بررسی نکرد . با این حال ، مناطقی از صورت که معمولا تزریق بوتاکس آنها بی خطر است اما اداره غذا و دارو مشخصا آنها را تایید نکرده است (و می توان آنها را بررسی کرد) عبارت اند از: تمام پیشانی (برای چینهای افقی ) ، ناحیه بیرونی چشم ( برای صاف کردن چینهای زاویه دار که آنجا ایجاد میشوند و به آنها چینهای خنده می گویند)

آشنایی با رینوپلاستی مدرن

ببيني از يک اسکلت داخلي که شامل چنداستخوان و غضروف است تشکيل شده است اين اسکلت براي بازماندن مدخل ورودي هواي تنفس و انتقال کنترل شده آن به مجاري تنفس ضروري است.اجزاي اين اسکلت بندي در پوشش از پوست و مخاط پيچيده شده اند و توسط رباط هاي نگه دارنده در کنار يک ديگر قرار گرفته اند.

انواع جراحی زیبایی بینی

با جراحی بینی میتوان شکل ، اندازه و ظاهر بینیها را تغییر داد.با این جراحی میتوان بینی را که بر اثر جراحی از شکل افتاده است به حالت طبیعی تری باز گرداند. میتوانید با این جراحی بینیهایی را که اندازه بینیها یی را که اندازه متناسب با بدنتان ندارند با با هم فرق دارند بهتر کنید . جراحی بینی مستلزم سرمایه گذاری جسمانی ، عاطفی و مالی یک زن برای تغییر ظاهر بینیهایش است . برای زنانی که انگیزه درست و انتظارات واقع بینانه دارند و به دنبال نتایجی هستند که فوری نباشد و یک عمر باقی بماند بی تردید عمل بسیار رضایت بخشی است .

اقدامات پس از عمل جراحی رینوپلاستی

باید بدانید جراحی بینی یک عمل مینور (کوچک) است که به بیمار استرس شدید وارد نمی‌کند و معمولا بیماران 6 ساعت بعد از عمل از کلینیک یا بیمارستان مرخص می‌شوند و با این حساب نیاز به جاقدامات زیاد قبل و بعد از عمل ندارد

عوارض جراحی بینی

جراحی بینی عوارض بسیار کمی خواهد داشت و بر خلاف سایر جراحی‌ها ممکن است یک جراح ،هیچ‌گاه این عوارض را در طول کار خود مشاهده نکند. خبر خوب دیگر این است که شایع‌ترین عارضه جراحی بینی می‌تواند تحت کنترل جراح باشد و با تشخیص و درمان آن مشکل رفع شود مانند مشکلات تنفسی

توصیه های پس از عمل بینی

توجه به نکات زیر می تواند به شما در مراحل بعد از جراحی کمک شایانی نماید . باید توجه داشت که بعد از عمل و برداشتن گچ یا Splint بینی ،بینی شما ورم فراوانی خواهد داشت . شما نباید نگران بزرگی بینی خود باشید زیرا بمرور فروکش خواهد کرد. نوک بینی شما درچند ماه اول بعد از عمل جراحی بیشترین میزان ورم راخواهد داشت لذا باید صبور بود.

آبریزش بینی بعد از جراحی بینی

آيا آبريزش بينى ميتواند جزء عوارض عمل زيبايى باشد؟

جراحی زیبایی بینی های گوشتی

آیا بینی گوشتی بعد از عمل برگشت خواهد کرد؟