Site-Logo

جراحی بینی با لیزر

روشهای جراحی بینی کلا به دو صورت باز و بسته انجام میشود . در روش بسته چون برش روی بینی داده نمی شود . اصطلاحا در بین بعضی از بیماران به روش لیزری مرسوم است که نوعی عوام فریبی محسوب می شود. اشعه لیزر انواع مختلفی دارد که در رشته گوش و حلق و بینی برای برداشتن پلیپ حنجره و سرطان های با درجه پایین از روی تارهای صوتی استفاده می شود . که لیزر Co2 نامیده میشود .

جراحی زیبایی بینی ، از رویا تا واقعیت

عمل جراحی زیبایی بینی که در کشور ما چند سالی است روایج کرده است جز سخت ترین و حساس ترین عمل پلاستیک در بدن محسوب می شود . چرا که حتی تغییرات میلی متری در حین عمل تظاهرات خود در ظاهر بینی نشان می دهند . لذا تجربه و مهارت و تخصص در این عمل حرف میزند .

چه کسانی کاندیدهای مناسب برای جراحی زیبایی بینی هستند؟

عمل جراحی زیبایی بینی در مواردی که بیمار دچار مشکل تنفسی بوده و سابقه ضربه به بینی را داشته باشد به طوری که ظاهر بینی نیز دچار انحراف شده باشد توصیه میگیردد ساختمان بینی شبیه یک سه پایه است که یک پایه آن را تیغه بینی می سازد و دو پایه دیگر را دیواره های خارج بینی تشکیل میدهد . در موراد انحراف شدید داخل بینی بدون دست کاری ظاهر بینی و شکستن ایتخوان های بینی نتیجه عمل مطلوب نخواهد شد . طبیعتا اگر عمل سپتو پلاستی (عمل تیغه بینی) و عمل جراحی ظاهر بینی ( زیبایی ) در یک جلسه انجام شود . غضروف های به دست امده از تیغه بینی در حین عمل برای باز سازی ظاهر بینی همزمان استفاده خواهد شد .

انواع جراحی زیبایی بینی

با جراحی بینی میتوان شکل ، اندازه و ظاهر بینیها را تغییر داد.با این جراحی میتوان بینی را که بر اثر جراحی از شکل افتاده است به حالت طبیعی تری باز گرداند. میتوانید با این جراحی بینیهایی را که اندازه بینیها یی را که اندازه متناسب با بدنتان ندارند با با هم فرق دارند بهتر کنید . جراحی بینی مستلزم سرمایه گذاری جسمانی ، عاطفی و مالی یک زن برای تغییر ظاهر بینیهایش است . برای زنانی که انگیزه درست و انتظارات واقع بینانه دارند و به دنبال نتایجی هستند که فوری نباشد و یک عمر باقی بماند بی تردید عمل بسیار رضایت بخشی است .

عوارض جراحی بینی

جراحی بینی عوارض بسیار کمی خواهد داشت و بر خلاف سایر جراحی‌ها ممکن است یک جراح ،هیچ‌گاه این عوارض را در طول کار خود مشاهده نکند. خبر خوب دیگر این است که شایع‌ترین عارضه جراحی بینی می‌تواند تحت کنترل جراح باشد و با تشخیص و درمان آن مشکل رفع شود مانند مشکلات تنفسی

جراحی زیبایی بینی های گوشتی

آیا بینی گوشتی بعد از عمل برگشت خواهد کرد؟

انحراف بینی

تفاوت بین انحراف تییغه بینی و کجی بینی در کجاست؟

آیا من برای انجام عمل جراحی بینی این مراحل را باید طی کنم؟

در طی اولین مشاوره قبل از بستری بیمار، جراح اطلاعات جامعی از اهداف و خطرات این روش جراحی بینی را به بیمار ارئه میکند.یک نسخه مکتوب بایگانی می شود . یک روز قبل از عمل جراحی بینی بیمار مجددا در دو جلسه جداگانه توسط جراح و دستیار وی اطلاعات کاملی از جراحی دریافت میکند .کلیه خطرات احتمالی در یک برگاه مکتوب میگردد.

اطلاعات عمومي در رابطه با جراحی بيني

جراحی بینی موفق چه نشانه های دارد ؟ به چه بینی زیبا گفته می شود؟

هدف جراحی زیبایی بینی زیباتر به نظر رسیدن چهره است نه صرفا کوچک کردن بینی،چه بسیار بینی هایی که با وجود اندازه ای بسیار کوچک نه تنها به زیبایی چهره اضافه نکرده اند بلکه تناست قبلی را هم از بین برده و باعث غیر طبیعی و ناخوشایند شدن چهره شده اند.